Tallenna

Tallenna

Osallistujat

Päivitetty 7.10.2016 klo 13.30

Lapsi 2 D - 9 paria    
Nro Pari Seura Kunta
10 Harrison Schmidt - Mila Mensio Star Helsinki
11 Ilija Jaakkonen - Diana Kojonen TK Master Helsinki
12 Lukas Lindberg - Malin Karell TanssiDans Kirkkonummi
13 Maksimilian Fitisenko - Gloria Villonen TK Master Helsinki
14 Mark Lakhan - Daniela Markusas TK Master Helsinki
15 Nikita Seleznev - Viktoria Frolova TK Master Helsinki
16 Nikita Shchurov - Angelina Ignatyeva TK Master Helsinki
17 Oliver Ahlmark - Amanda Rantanen DanceLine Tampere
18 Samuel Rauvanto -Elli Lehtonen
TanssiDans Kirkkonummi
       
Juniori 1 D - 7 paria    
Nro Pari Seura Kunta
20 Aaro Ristola - Tua Ferchen Blue&White Helsinki
21 Alvin Peltokangas - Wilma Paakkunainen Bolero Turku
22 Einar Hokkanen - Saimi Kauppila Spiral Tampere
23 Erik Jaakkonen - Laura Galashenkova TK Master Helsinki
24 Felix Ruohoaho - Veera Kinnunen J&V Kuopio
25 Nikita Minaev - Enni Toivonen Vakita Vantaa
26 Philipp Ratkovski - Polina Petrova TK Master Helsinki
       
Juniori 2 C vak - 10 paria    
Nro Pari Seura Kunta
30 Atte Blå - Erika Lahdenperä Tepika Jyväskylä
31 Emil Sällström - Laura Todorovic Blue&White Helsinki
32 Markus Kinnunen - Saana Pellinen Botafogo Seinäjoki
33 Matias Maula - Anna Presnukhina Vakita Vantaa
34 Miikka Ahonen - Sanni Ruutu Star Helsinki
36 Oskari Olonen - Aada Nurmi Spiral Tampere
37 Robin Hansson - Nea Korkeamäki Blue&White Helsinki
38 Samuli Rintala - Roosa Myllyniemi Dansseor Rauma
39 Tino Saarinen - Janika Santala Dansseor Rauma
40 Vili Rantanen - Heini Lehtiranta Swivel Salo
       
Juniori 2 C lat - 9 paria    
Nro Pari Seura Kunta
  Atte Blå - Erika Lahdenperä Tepika Jyväskylä
  Emil Sällström - Laura Todorovic Blue&White Helsinki
  Markus Kinnunen - Saana Pellinen Botafogo Seinäjoki
  Matias Maula - Anna Presnukhina Vakita Vantaa
  Miikka Ahonen - Sanni Ruutu Star Helsinki
  Oskari Olonen - Aada Nurmi Spiral Tampere
  Samuli Rintala - Roosa Myllyniemi Dansseor Rauma
  Tino Saarinen - Janika Santala Dansseor Rauma
  Vili Rantanen - Heini Lehtiranta Swivel Salo
       
Nuoriso B-A vak - 7 paria    
Nro Pari Seura Kunta
50 Benjamin Martti - Reetta Antila Bolero Turku
51 Ilari Pirilä - Tuulia Koskinen Bolero Turku
52 Juho Lipsonen - Emilia Lahti Cavalier Järvenpää
53 Toivo Markozov - Inka Lehtonen Swivel Salo
54 Topi Kauppi - Loviisa Hietanen Bolero Turku
55 Tuomas Koskinen - Jenni Ratamo Swivel Salo
58 Henrik Saastamoinen - Iida Johansson La'Team Lieto
       
Nuoriso B-A lat - 7 paria    
Nro Pari Seura Kunta
  Benjamin Martti - Reetta Antila Bolero Turku
  Ilari Pirilä - Tuulia Koskinen Bolero Turku
  Juho Lipsonen - Emilia Lahti Cavalier Järvenpää
56 Mark Simon - Luna Lavonen Swivel Salo
  Toivo Markozov - Inka Lehtonen Swivel Salo
57 Valtteri Viitasalo - Nora Lindström DC Diamond Turku
  Henrik Saastamoinen - Iida Johansson La'Team Lieto
       
Yleinen Cup C-A vak - 13 paria    
Nro Pari Seura Kunta
60 Aleksi Annola - Emma Vikman Have Step Hamina
61 Antti Angerla - Elisa Tenhunen Quickstep Vihti
62 Ilari Ratamo - Henna-Riikka Nurmi Swivel Salo
63 Jaakko Jokinen - Petra Laukkanen Parketti Hyvinkää
64 Jani Sorvoja - Elisa Niinistö Lockstep Lohja
65 Jarl-Johan Hede - Saana Syrjämäki TanssiDans Kirkkonummi
66 Jarno Vaajoki - Aini Minkkinen Quickstep Vihti
67 Matti Kaksonen - Silja Rantala Vakita Vantaa
68 Oskari Jokinen - Juulia Tuominen Swivel Salo
69 Pyry Aitamurto - Sofia Nikkanen Swivel Salo
70 Roope Antila - Henni Syväoja TanssiDans Kirkkonummi
71 Samu Korhonen - Seera Furu Vakita Vantaa
72 Tuomas Lehtonen - Anni Routila Bolero Turku
       
Yleinen Cup C-A lat - 10 paria    
Nro Pari Seura Kunta
  Antti Angerla - Elisa Tenhunen Quickstep Vihti
  Ilari Ratamo - Henna-Riikka Nurmi Swivel Salo
  Jaakko Jokinen - Petra Laukkanen Parketti Hyvinkää
  Jarno Vaajoki - Aini Minkkinen Quickstep Vihti
73 Kim Hakala - Minna Virkkala Vakita Vantaa
  Matti Kaksonen - Silja Rantala Vakita Vantaa
74 Niklas Kekki - Laura Rietz Swivel Salo
  Oskari Jokinen - Juulia Tuominen Swivel Salo
75 Pierluigi Videsott - Netta Leppiniemi Swivel Salo
  Samu Korhonen - Seera Furu Vakita Vantaa
       
Seniori 1 D vak - 5 paria    
Nro Pari Seura Kunta
80 Jorma Mattila - Kirsi Hänninen Vakita Vantaa
81 Juha Nieminen - Jenni Leminen Star Helsinki
82 Rene Öunväärt - Anneli Nommik Vakita Vantaa
83 Tuomas Koivu - Sanna Koivu Fregolina Kaarina
  Jarmo Kontulainen - Oona Kontulainen Bolero Turku
       
Seniori 1 D lat - 7 paria    
Nro Pari Seura Kunta
  Jorma Mattila - Kirsi Hänninen Vakita Vantaa
  Juha Nieminen - Jenni Leminen Star Helsinki
84 Mika Simonen - Riitta Eskelinen Volta Helsinki
85 Pasi Jalonen - Leena Jalonen Cavalier Järvenpää
  Rene Öunväärt - Anneli Nommik Vakita Vantaa
  Tuomas Koivu - Sanna Koivu Fregolina Kaarina
86 Jarmo Kontulainen - Oona Kontulainen Bolero Turku
       
Seniori 1 C vak - 2 paria    
Nro Pari Seura Kunta
90 Heikki Pukkila - Carita Koivula-Pukkila Oikea rytmi Pori
91 Pertti Arajoki - Minna Marttinen Vakita Vantaa
       
Seniori 1 C lat - 3 paria    
Nro Pari Seura Kunta
  Heikki Pukkila - Carita Koivula-Pukkila Oikea rytmi Pori
92 Petrus Laitinmäki - Outi Karonen Star Helsinki
93 Tommi Alatalo - Anna Ryynänen Lockstep Lohja
       
Seniori 1 B-A vak - 5 paria    
Nro Pari Seura Kunta
100 Jukka Hyvärinen - Veronika Elmet Star Helsinki
  Petrus Laitinmäki - Outi Karonen Star Helsinki
101 Timo Savolainen - Kaarina Koivuaho Vakita Vantaa
102 Timo Urhonen - Heli Kaskela Telemark Team Oulu
       
Seniori 1 B-A lat - 5 paria    
Nro Pari Seura Kunta
103 Jouko Pirttimaa - Tuija Savolainen Cavalier Järvenpää
104 Juha Mäkelä - Jaana Savolainen Blue&White Helsinki
105 Per-Erik Lönnqvist - Heli Viskari Vakita Vantaa
  Timo Urhonen - Heli Kaskela Telemark Team Oulu
 107 Teppo Tuomikoski -Paula Samuelsson
Star Helsinki
       
Seniori 2 C vak - 7 paria    
Nro Pari Seura Kunta
110 Ahti Kotisaari - Mirja Gröhn Star Helsinki
111 Ari Hyppönen - Minna Hanhikorpi Volta Helsinki
112 Harri Huunonen - Leena Jokela Bolero Turku
113 Jarmo Sopanen - Riitta Airisniemi TanssiDans Kirkkonummi
  Pasi Jalonen - Leena Jalonen Cavalier Järvenpää
114 Petri Sipola - Tanja Helminen Tanssi-Savo Kuopio
115 Risto Lindroos - Anne-Mari Lindroos Have Step Hamina
       
Seniori 2 C lat - 8 paria    
Nro Pari Seura Kunta
  Ahti Kotisaari - Mirja Gröhn Star Helsinki
  Ari Hyppönen - Minna Hanhikorpi Volta Helsinki
116 Jaakko Christensen - Päivi Christensen Cavalier Järvenpää
117 Kari Kajasto - Ulla-Maija Ruohoaho J&V Kuopio
118 Keijo Krapivin - Miia Helavaara Blue&White Helsinki
  Petri Sipola - Tanja Helminen Tanssi-Savo Kuopio
  Risto Lindroos - Anne-Mari Lindroos Have Step Hamina
119 Veikko Lamminsalo - Satu Lamminsalo Vakita Vantaa
       
Seniori 3 B-A vak - 17 paria    
Nro Pari Seura Kunta
130 Heikki Pirilä - Anne Pirilä Bolero Turku
131 Jarmo Holopainen - Liisa Holopainen Vakita Vantaa
132 Jorma Pyy - Maaria Vesterinen Star Helsinki
133 Jukka Aaltonen - Salme Aaltonen Star Helsinki
134 Jukka Soikkeli - Aija Soikkeli Habanera Espoo
135 Kari Auvinen - Riitta Auvinen Dancing Lahti
136 Markku Pyykkölä - Päivi Pyykkölä Vakita Vantaa
137 Matti Sorvoja - Raili Altmets Lockstep Lohja
138 Pentti Ikonen - Tarja Ikonen Vakita Vantaa
139 Sauli Kurjessuo - Pirjo Kurjessuo Bolero Turku
140 Simo Hautamäki - Tuula Hautamäki Lockstep Lohja
141 Tapio Järvinen - Anne Pihala-Järvinen Swivel Salo
142 Timo Savela - Kristiina Hukkanen Fregolina Kaarina
143 Vesa Mikkolainen - Aila Mikkolainen Cavalier Järvenpää
  Tapio Luttinen - Tarja Luttinen Nick's Dance Sport Lahti
146 Jyrki Pakkanen - Seija Pakkanen Nick's Dance Sport Lahti
147 Kauko Turunen - Pirjo Nieminen Blue&White Helsinki
       
Seniori 3 B-A lat - 11 paria    
Nro Pari Seura Kunta
  Jorma Pyy - Maaria Vesterinen Star Helsinki
  Jukka Soikkeli - Aija Soikkeli Habanera Espoo
  Markku Pyykkölä - Päivi Pyykkölä Vakita Vantaa
  Matti Sorvoja - Raili Altmets Lockstep Lohja
  Pentti Ikonen - Tarja Ikonen Vakita Vantaa
  Sauli Kurjessuo - Pirjo Kurjessuo Bolero Turku
  Tapio Järvinen - Anne Pihala-Järvinen Swivel Salo
144 Teuvo Laine - Raija Laine Vakita Vantaa
  Timo Savela - Kristiina Hukkanen Fregolina Kaarina
  Vesa Mikkolainen - Aila Mikkolainen Cavalier Järvenpää
145 Tapio Luttinen - Tarja Luttinen Nick's Dance Sport Lahti
       
Seniori 4 B-A vak - 6 paria    
Nro Pari Seura Kunta
150 Jarmo Rastamo - Seija Vainikka Have Step Hamina
151 Jouko Tuomi - Raili Tuomi Parketti Hyvinkää
153 Markku Puro - Kirsti Myllymäki Step Tampere
154 Mauri Vähäsöyrinki - Riitta Loikkanen Pivotkerho Hämeenlinna
155 Ravi Mehta - Irja Fager Oikea rytmi Pori
156 Seppo Keskinen - Irma Sorva Fortus Forssa
       
Seniori 4 B-A lat - 4 paria    
Nro Pari Seura Kunta
  Markku Puro - Kirsti Myllymäki Step Tampere
  Mauri Vähäsöyrinki - Riitta Loikkanen Pivotkerho Hämeenlinna
157 Risto Paajanen - Paula Paajanen Impetus Imatra
  Seppo Keskinen - Irma Sorva Fortus Forssa
       

Vakitan tanssisalilla vapaaharjoitteluvuoroja joka päivä!

 

Katso salivuorot >
Hinnat ja ohjeet treenaajille >

 

10-tanssipräkä salilla joka tiistai
kello 19.30 - 21.00
Tervetuloa treenaamaan!

 

Tallenna

Tallenna

Tallenna

Tallenna

Tallenna

Tallenna

Tallenna