Valikko Sulje

Hallitus ja toimihenkilöt

Vantaan Kilpatanssijat ry:n hallitus (2019)

Veikko Lamminsalo, pj@vakita.fi, 040 5541916
Puheenjohtaja
Kilpailut, salikalusto ja Vantaan koulujen varaukset

Satu Lamminsalo, sihteeri@vakita.fi, 040 541 4760 (puhelinnumero kisapäivien päivystystä varten – kontaktit sihteeriin sähköpostitse!)
Vierumäentie 5, 01450 Vantaa
Sihteeri, rahastonhoitaja, talous

Taimi Penttinen, taimi.l.penttinen@gmail.com, 040 7153219
Jäsenrekisteri

Anni Piekkala, anni.piekkala@gmail.com, 040 732 3184
Kumppanuudet, anomukset

Sanna Kakko, sanna.kakko@me.com, 040 587 5661
Tiedotus ja www-sivut

Juha Mäkelä, juha.makela@successclinic.fi, 040 195 7225
Varapuheenjohtaja, strategia

Timo Vähätupa, timo.vahatupa@kolumbus.fi, 050 550 0215
Kiinteistö, oma sali

Esa Petter Österman, esa.osterman@kolumbus.fi, 050 597 5197
Ilmoittautumisrekisteri, tapahtumat

Laura Vihanne, laura.vihanne@hotmail.com, 040 565 8945
Nuoriso

Janne Äikiä, jkaikia@gmail.com, 050 332 3314

Varajäsenet
Teuvo Laine, teuvolaine@netti.fi, 050 594 2820

Raija Laine, raijalaine123@gmail.com, 050 337 6380
Maksusetelit (Smartum, Virike ja Tyky), SporttiPassi, sali

Muut toimihenkilöt

Vakitan toimintaa pyöritetään vapaaehtoisvoimin, minkä vuoksi haluamme jakaa vastuuta mahdollisimman monelle. Kun toimintaa ja tapahtumia on paljon, jokaiselle joka haluaa mukaan toimintaan, riittää tekemistä. Vakitassa vastuuta jaetaan myös hallitukselle ulkopuolelle.

Rene Öunväärt
Salitarvikkeet ja salin siistiminen

Tiina Toyoki-Nuutinen, michiko@michiko.fi, 045 676 8511
Valmennus

Sari Vuotari-Rantala, sari.vuotari-rantala@espoo.fi, 040 570 8296
Tapahtumat