Valikko Sulje

Kilpailevat parit

Vantaan Kilpatanssijoiden jäsenet kilpailevat useissa eri ikäsarjoissa (lapsi – seniori) ja taitotasoilla (E – A). Bongaa vakitalaisia seura-, alue-, Grand Prix ja Suomenmestaruuskilpailuista – toki myös ulkomaisista WDSF-kisoista!

LapsiVakiotLattarit
Julius Juslin – Nelli KoivulaLapsi 1EE
Krisjanis Caunitis – Alexandra SofievaLapsi 2CC
    
JunioriVakiot Lattarit
Karl Kiveste – Valeria KamaliJuniori 1EE
Wiljami Kettunen – Niya IvanovaJuniori 1DD
Denis Kamali – Valeria KamaliJuniori 1DD
Samuel Vaulimo – Jade KuusistoJuniori 1DD
Eeli Matero – Tia MuolaJuniori 1EE
Henrico Velpler – Jessica LappalainenJuniori 1EE
    
NuorisoVakiotLattarit
Nikita Minaev – Tua FerchenNuorisoCB
Arno Valtonen – Ina-Linnea AhokantoNuorisoCC
    
Yleinen  VakiotLattarit
Matti Kaksonen – Silja RantalaYleinenAA
Miko Sirolinna – Laura LackmanYleinenA
Atte Lamminsalo – Anni LamminsaloYleinenB
Olli Saarikivi – Natasha WollkindYleinenCB
Miikka Ruotsalainen – Seera FuruYleinenCC
Esa-Petter Österman – Milla Partonen YleinenA
Elmo Pellava – Milena Eklund YleinenDD
Tomi Havas – Siiri Aho YleinenDD
Lauri Onufriew – Tia SeppänenYleinenDD
    
Samesex  VakiotLattarit
Santra Rinne – Piia KorpiSamesexA
Krista Hannonen – Eevi LappalainenSamesexCC
    
Seniori  VakiotLattarit
Harri Harjula – Sanna KakkoSeniori 1A
Ville Häyrynen – Saana SyrjämäkiSeniori 1A
Janne Äikiä – Katja AhoSeniori 1B
Jari Anttila – Elina AnttilaSeniori 1DD
Juha Penttinen – Mira AronenSeniori 1C
Juha Kannelkoski – Elina KoskiluomaSeniori 1EE
Jukka Hyvärinen – Tiina PeltolaSeniori 2A
Timo Savolainen – Heli HeikkiläSeniori 2A
Petteri Kortelainen – Taimi PenttinenSeniori 2BB
Jorma Mattila – Kirsi HänninenSeniori 2CC
Rene Õunväärt – Anneli NõmmikSeniori 2BB
Karlis Caunitis – Darta CauniteSeniori 2CC
Juha Mäkelä – Pia JaloSeniori 2EE
Seppo Suomalainen – Minna YlikoskiSeniori 2DD
Keijo Rekorius – Marja RekoriusSeniori 3A
Pentti Ikonen – Tarja IkonenSeniori 3AA
Teuvo Laine – Raija LaineSeniori 3A
Veikko Lamminsalo – Satu LamminsaloSeniori 3AB
Hannu Kolehmainen – Pirjo KaskisolaSeniori 3AA
Kari Teräsniska – Jaana PylväläinenSeniori 3B
Jussi Kemppi – Hannele HuovinenSeniori 3B
Jari Moilanen – Taru Kallinen-MoilanenSeniori 3BC
Seppo Mustonen – Rita NevasteSeniori 4A
Olavi Paananen – Tarja PaananenSeniori 4AA
Timo Vähätupa – Liisa PirjolaSeniori 4B
Ensio Grönroos – Nea LeskeläSeniori 4A
Raimo Niinivirta – Anne NiinivirtaSeniori 4BB