Valikko Sulje

Kilpailevat parit

Vantaan Kilpatanssijoiden jäsenet kilpailevat useissa eri ikäsarjoissa (lapsi – seniori) ja taitotasoilla (E – A). Bongaa vakitalaisia seura-, alue-, Grand Prix ja Suomenmestaruuskilpailuista – toki myös ulkomaisista WDSF-kisoista!

Lapsi   Vakiot Lattarit
Julius Juslin – Nelli Koivula Lapsi 2 D D
Tuomas Virtala – Daria Oksanen Lapsi 2 E E
       
Juniori   Vakiot Lattarit
Krisjanis Caunitis – Alexandra Sofieva Juniori 1 B B
Felix Valtonen – Nuppu Kantola Juniori 1 C C
Denis Kamali – Valeria Kamali Juniori 1 D D
Eino Hakko – Karita Rimpinen Juniori 1 E E
Eeli Matero – Hilja Pulkamo Juniori 2 E E
Mikael Leskinen – Piitu Hiltunen Juniori 1 E E
Henrico Velpler – Jessica Lappalainen Juniori 1 E D
Mikael Oksanen – Aroa Kuutti Juniori 1 E E
       
Nuoriso   Vakiot Lattarit
Nikita Minaev – Tua Ferchen Nuoriso B B
       
Yleinen    Vakiot Lattarit
Esa-Petter Österman – Milla Partonen Yleinen A
Elmo Pellava – Milena Eklund Yleinen D D
Lauri Onufriew – Niina Kuutti Yleinen D D
Riku Savolainen – Emmi Tilli Yleinen E E
Matti Kaksonen – Hanna Pörsti Yleinen –  A
       
Samesex    Vakiot Lattarit
Krista Hannonen – Eevi Lappalainen Samesex C C
       
Seniori 1    Vakiot Lattarit
Ville Häyrynen – Sanna Kakko Seniori 1 A
Teemu Virtala – Laura Vihanne Seniori 1 A
Juha Penttinen – Mira Aronen Seniori 1 C
Jari Anttila – Elina Anttila Seniori 1 D D
Kimmo Ahvenainen – Maria Rehkolainen Seniori 1 D C
       
Seniori 2   Vakiot Lattarit
Jukka Hyvärinen – Tiina Peltola Seniori 2 A
Timo Savolainen – Heli Heikkilä Seniori 2 A
Rene Õunväärt – Anneli Nõmmik Seniori 2 A A
Janne Äikiä – Katja Aho Seniori 2 A
Petteri Kortelainen – Taimi Penttinen Seniori 2 B B
Jorma Mattila – Kirsi Hänninen Seniori 2 C B
Karlis Caunitis – Darta Caunite Seniori 2 C C
Juha Mäkelä – Pia Jalo Seniori 2 E E
Seppo Suomalainen – Minna Ylikoski Seniori 2 D D
Jukka Junnikkala – Päivi Tuomikoski Seniori 2 D D
       
Seniori 3   Vakiot Lattarit
Veikko Lamminsalo – Satu Lamminsalo Seniori 3 A A
Hannu Kolehmainen – Pirjo Kaskisola Seniori 3 A A
Kari Teräsniska – Jaana Pylväläinen Seniori 3 B
Jari Moilanen – Taru Kallinen-Moilanen Seniori 3 B C
Timo Hautala – Tiina Talvitie Seniori 3 D D
       
Seniori 4   Vakiot Lattarit
Raimo Niinivirta – Anne Niinivirta Seniori 4 B B
Pentti Ikonen – Tarja Ikonen Seniori 4 A A
       
Seniori 5   Vakiot Lattarit
Seppo Mustonen – Rita Nevaste Seniori 5 A
Olavi Paananen – Tarja Paananen Seniori 5 A A
Timo Vähätupa – Liisa Pirjola Seniori 5 B